Poznaj nas

Działamy na polskim rynku klimatyzacyjnym od 1996 roku.
Nieustannie rozwijamy naszą działalność handlową i serwisową na terenie całego kraju.

Nasza misja i wizja

MISJA

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i kompleksowe wsparcie Instalatorów na każdym etapie prowadzenia biznesu.

WIZJA

Chcemy nadal rozwijać rynek wentylacji
i klimatyzacji utrzymując najwyższe standardy obsługi Klienta i dostarczać nowoczesne rozwiązania dla całej branży HVAC.

Nasze wartości

RELACJE

Wiemy, że za sukcesem firmy stoją ludzie - pracownicy i Klienci, dzięki którym możemy się rozwijać. Dlatego dbamy o partnerskie relacje z Klientami i pozytywną atmosferę w naszym Zespole, a wysoka kultura pracy i szacunek do człowieka towarzyszą nam na co dzień.

WIEDZA

Doskonale wiemy co robimy bo nie stoimy w miejscu ale stale poszerzamy swoje umiejętności i kompetencje. Chcemy służyć fachowym doradztwem i profesjonalnym serwisem niezależnie od sytuacji i miejsca.

NIEZAWODNOŚĆ

Oferujemy wyłącznie takie produkty, co do których mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy jakości i wykazują znikomy poziom awaryjności. Dbamy również o najwyższy poziom obsługi naszych Klientów aby czuli że nasz zespół to fachowcy godni zaufania, zawsze gotowi do pomocy.

Jesteśmy importerem klimatyzatorów i pomp ciepła VIVAX oraz oficjalnym przedstawicielem marki w Polsce. Ponad to, nawiązaliśmy wieloletnie współprace handlowe z producentami klimatyzacji i wentylacji, aby móc oferować Wam nowoczesne i sprawdzone urządzenia w korzystnych cenach.

OFICJALNY IMPORTER
I PRZEDSTAWICIEL

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

PARTNER
HANDLOWY

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

Oferujemy kompleksową dostawę urządzeń, osprzętu i materiałów montażowych.  Zapewniamy wysokie stany magazynowe, aby zapewnić Wam szeroki dostęp do markowych produktów.  W każdym oddziale posiadamy ekspozycję topowych jednostek klimatyzacyjnych oraz bogato zaopatrzony magazyn. Wam Posiadamy w ofercie urządzenia i materiały montażowe wiodących producentów na rynku. Znajdziesz u nas wszystkie komponenty do instalacji klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji.
Kupując wszystko w jednym miejscu oszczędzasz czas i pieniądze.


O pełną ofertę zapytaj w oddziale.

Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie Gazel Biznesu 2023. Otrzymanie tytułu Gazela Biznesu to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale także potwierdzenie, że Nasza Firma doskonale radzi sobie w dynamicznym otoczeniu rynkowym. Nagroda ta jest dowodem na to, że Eko-Sanit nie tylko istnieje na rynku, ale również rozwija się. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu.

Podczas dwudziestoletniego nieprzerwanego okresu działalności Firmy Eko-Sanit, następowała kilkakrotnie zmiana formy prawnej. W roku 2008 nastąpiło przekształcenie spółki cywilnej w spółkę jawną pod nazwą: Eko-Sanit D.Grzybowski Sp.j., w roku 2016 w spółkę komandytową pod nazwą: Eko- Sanit Sp. z o.o. Sp.k. Z dniem 1 sierpnia 2022 r. nastąpiło przekształcenie w spółkę Eko-Sanit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie.

Eko-Sanit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa stała się, zgodnie z art. 552 Kodeksu spółek handlowych (dalej: k.s.h.), spółką przekształconą – spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Eko-Sanit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stała się następcą prawnym Spółki przekształcanej. Stosownie do treści art. 553 § 3 k.s.h. wspólnicy spółki przekształcanej stali się z dniem przekształcenia wspólnikami spółki przekształconej. Działalność prowadzona dotychczas przez Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. w niezmienionym zakresie będzie kontynuowana przez spółkę przekształconą pod firmą Eko-Sanit Sp. z o.o. Spółka zachowała swój dotychczasowy adres, numer NIP i REGON oraz numer rachunku bankowego, zmianie uległ jedynie numer KRS. Przekształcenie formy prawnej spółki nie wpływa nadto w jakikolwiek sposób na ważność dotychczas zawartych umów.

Scroll to Top