VIVAX H+ DESIGN obniżka cen katalogowych

Klimatyzator ścienny typu split H+ Design do końca października w nowych niższych cenach! Nawet 500 zł taniej. Kliknij >>>  Sprawdź ceny <<<.
W zestawie jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrzna i pilot bezprzewodowy. Jednostka wewnętrzna dostępna w czterech kolorach: Biały, Panel tkanina GOLD, Panel tkanina Silver oraz NOWOŚĆ GREY MIRROR.

 

Seria H+ została wyposażona w najnowszą technologię zapewniającą efektywność energetyczną, która pozwala osiągnąć znaczne oszczędnośći energii. Bardzo wysoka efektywność energetyczna w chłodzeniu A+++ (SEER 8,5) i w grzaniu A++ (SCOP 4,6) dla urządzenia o mocy 3,5 kW. Innowacyjny przepływ powietrza w kierunku poziomym lub pionowym, dzięki ruchowi żaluzji o 180°. Wbudowany jonizator. Jonizacja usuwa z powietrza alergeny i szkodliwe cząsteczki, takie jak kurz, pyłki, bakterie i wirusy, podnosząc w ten sposób jakość powietrza w pomieszczeniu. System filtracji BIO HEPA usuwa z powietrza cząsteczki stałe do poziomu PM 0,3.

Więcej o serii H+ Design znajdziesz TUTAJ.

Skontaktuj się z wybranym oddziałem i sprawdź z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać. Promocja obowiązuje do 30.11.2023. Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00 w Lublinie i Rzeszowie oraz 7.00-16.00 w Warszawie kontakt.

POBIERZ PDF – Eko-Sanit_VIVAX_H+ DESIGN promocja do 30.11.2023

Zobacz inne posty

Odbierz premię do 2 tys zł i klimatyzator za 1 zł!

Scroll to Top