Pakiet Korzyści – promocje i wsparcie marketingowe

Dla nas każdy Klient jest ważny. Dbamy o wszystkich, bo wiemy że wspólnie możemy więcej. Stale poszerzamy grono naszych odbiorców, aby móc rozwijać branżę w sposób odpowiedzialny. Oferujemy wyłącznie takie produkty, co do których mamy pewność, że spełniają najwyższe standardy jakości i wykazują znikomy poziom awaryjności. Dbamy również o najwyższy poziom obsługi naszych Klientów, aby czuli, że nasz zespół to fachowcy godni zaufania, zawsze gotowi do pomocy. Dlatego chcemy zaprosić Cię do świata VIVAX POLSKA.

Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przygotowaliśmy pakiet korzyści, bo nam naprawdę na Tobie zależy. Sprawdź nasze propozycje i porozmawiaj ze swoim handlowcem na temat szczegółów.

Aby skorzystać z pakietu korzyści dla Nowych Klientów należy zakupić minimum 4 komplety klimatyzatorów SPLIT z wyłączeniem Vivax H+ Design. Nowy Klient to firma, która do tej pory nie dokonała zakupu w hurtowni Eko-Sanit (nie zostały wystawione FV na NIP firmy). Z oferty mogą skorzystać również firmy, które są Klientami Eko-Sanit, ale do tej pory nie zakupili produktów marki VIVAX w naszej hurtowni. Z pakietu korzyści można skorzystać tylko 1 raz.

 

KUP 4 KOMPLETY I OTRZYMAJ 5-TY KOMPLET W PREZENCIE *
przy jednorazowym zakupie 4 kompletów klimatyzatorów typu split marki Vivax otrzymasz 1 kpl tylko za 1 zł netto.
*za 1 zł otrzymasz najtańszy komplet z zamówienia, w promocji nie biorą udziału urządzenia z serii H+.

ODROCZONA PŁATNOŚĆ NA WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA
Na start dostaniesz od nas termin płatności 21 dni, pod warunkiem uzyskania limitu kupieckiego w firmie Allianz. Pamiętaj, im dłużej z nami zostaniesz tym dłuższy termin płatności możesz otrzymać.

DARMOWA DOSTAWA W DOWOLNE MIEJSCE
Dostajesz darmową dostawę w dowolne miejsce w Polsce na pierwsze zamówienie, niezależnie od jego wartości i wielkości.

DARMOWE SZKOLENIA DLA INSTALATORÓW
Bezpłatne szkolenie autoryzacyjne zakończone certyfikatem ważnym 1 rok, dla wszystkich Instalatorów i firm posiadających uprawnienia F-Gazowe.

WSPARCIE MARKTINGOWE
Promujemy nie tylko markę VIVAX, ale także naszych Klientów. Przy zakupie pakietu startowego otrzymasz od nas narzędzia reklamowe, na których oprócz logo Eko-Sanit i Vivax zamieścimy także informacje na temat Twojej firmy (logo, dane kontaktowe). Ze swojej strony gwarantujemy projekt graficzny i wydruk oraz dostarczenie wybranych materiałów we wskazane miejsce.

Zdecyduj, który pakiet marketingowy odpowiada Twoim potrzebom i wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania. Możesz wybrac jedną z poniższych opcji:

  1. jednostka wystawowa i baner
  2. jednostka wystawowa i roll-up
  3. roll-up reklamowy i 2 banery

POBIERZ PDF – EKO-SANIT – PAKIET KORZYŚCI DLA KLIENTÓW IX-XII 2023

Zobacz inne posty

Odbierz premię do 2 tys zł i klimatyzator za 1 zł!

Scroll to Top