Kategorie:

Wentylatory promieniowe

Venture Industries BSB

Zdjęcia produktu:

Opis:

Wentylatory serii BSB przeznaczone są do tłoczenia lub wyciągania powietrza w procesach produkcyjnych, systemach wentylacji, w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, suszarniach. Znajdują zastosowanie w centralach wentylacyjnych.

Wentylatory są dostępne w kilku wariantach:

  • TYP S. Wentylatory montowane na ramie zwiększające sztywność konstrukcji. Możliwość montażu w 4 konfiguracjach.
  • TYP C. Wentylatory montowane na spawanej ramie stalowej, zwiększającej sztywność konstrukcji, wymagane przy wyższychwydajnościach.
  • TYP X/Z. Konstrukcja podobna do typu T, wentylatory montowane na wzmocnionej, spawanej ramie stalowej, zwiększającej sztywność konstrukcji, wymagane przy bardzo wysokich wydajnościach.
  • TYP U. Wentylator dostarczany ze specjalną ramą zwiększającą sztywność konstrukcji, z podstawą opraw łożysk, konstrukcja eliminuje przeszkody od strony wlotu, maksymalna temperatura tłoczonego medium 180°C.

Konstrukcja:

Wentylatory promieniowe jednostronnie ssące przystosowane do napędu pasowego.  Przeznaczone do transportu czystego, nie agresywnego powietrza w temperaturze od -30 do 80°C. Transport gazów wybuchowych jest zabroniony. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu, spawany z blachy stalowej, malowany, wyważany dynamicznie. Obudowy wentylatorów zgrzewane, od wielkości 315 do 1120 wykonane z galwanizowanej blachy stalowej pozostałe tj. 1250 i 1400 z blachy stalowej malowane. Ramy w typie C wykonanie z galwanizowanej blachy w typie T i X z blachy stalowej, malowane. Wentylatory wykonane są zgodnie z AMCA 99-098-76 i DIN 323 R20.

ozdobnik ozdobnik