Kategorie:

Wentylatory promieniowe

Venture Industries FDA

Zdjęcia produktu:

Opis:

Wentylatory serii FDA przeznaczone są do tłoczenia lub wyciągania powietrza w procesach
produkcyjnych, systemach wentylacji, w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych, suszarniach.
Znajdują zastosowanie w centralach wentylacyjnych.

Wentylatory są dostępne w kilku wariantach:

  • TYP S. Dostarczany ze stopami montażowymi, możliwość montażu w trzech konfiguracjach Wielkości 160 i 180 nie są zgodne z AMCA.
  • TYP C. Wentylatory montowane na ramie, zwiększające sztywność konstrukcji. Możliwość montażu w 4 konfiguracjach Wielkości 160 i 180 nie są zgodne z AMCA
  • TYP T. Wentylatory montowane na spawanej ramie stalowej, zwiększającej sztywność konstrukcji, wymagane przy wyższych wydajnościach.
  • TYP X. Konstrukcja podobna do typu T, wentylatory montowane na wzmocnionej spawanej ramie stalowej, zwiększającej sztywność konstrukcji, wymagane przy bardzo wysokich wydajnościach.

Konstrukcja:

Wentylatory promieniowe dwustronnie ssące przystosowane do napędu pasowego. Przeznaczone do transportu czystego, nie agresywnego powietrza w temperaturze od -30 do 80'C. Transport gazów wybuchowych jest zabroniony. Wirnik z łopatkami pochylonymi do tyłu, zgrzewany z galwanizowanej blachy stalowej, wyważany
dynamicznie. Obudowy wentylatorów zgrzewane z galwanizowanej blachy stalowej. Ramy w typie C wykonanie z galwanizowanej blachy w typie T i X z blachy stalowej, malowane. Wentylatory wykonane są zgodnie zAMCA 99-098-76 i DIN 323 R20.

 

ozdobnik ozdobnik